http://www.dovolenaexotika.cz - hlavní strana
Tunisko - Moře a pláže -

Tunisko má z turistického hlediska opravdu co nabídnout a to nejen dlouhé a relativně široké (20-50metrů) písčité pláže s teplým velice čistým mořem, ale i kultury a historie chtiví návštěvník si zde přijde na své.

Celý clánek Moře a pláže

Exotické Tunisko

Malebný africký stát Tunisko může na jednom místě nabídnout ochutnávku z každé kultury, všech států, které omývají vody středozemního moře. I když se exotické Tunisko rozkládá v Africe, je tento světadíl vzdálen pouhé 2,5 hodiny letu z České republiky.

Když se řekne Tunisko pak si každý cestovatel představí velice pestrou paletu toho nejlepšího, co se dá v tradičních letoviscích Středozemního moře nalézt. Pouze Tunisko vytváří nezkutečně vzrušující kombinace, které nikde jinde na světě neprožijete.


Tunisko je malebná země, která se rozkládá na severu afrického kontinentu a návštěvníkům nabízí tu pravou vůni, chuť a kulturu neobyčejné exotické země. V Tunisku je příjemné teplé podnebí, velice čisté Středozemní moře, malebné pláže s jemným pískem a zelenými palmami, všude přítomné arabské nápisy a celou atmosféru té pravé pohodové exotické dovolené dotváří velmi veselý, hovorní a nikam nespěchající obyvatelé.

I když Tunisko nepatří mezi oku lahodící státy, protože je zde málo zeleně a vše je našedlé nebo světle hnědé i přesto každoročně uchvátí tisíce turistů svům nenápadným půvabem a nekonečnou Saharou.

Tunisko ale nabízí mnohem více než jen úchvatnou Saharu, nádherné moře, půvabné pláže a příjemné a pohostiné tunisany. V Tunisku si přijde na své i historie a kultury chtivý návštěvník. Dovolenou v Tunisku můžete ztrávit příjemně ubytováni v jednom z mnoha moderních a luxusně vybavených hotelů a kromě obdivování památek a polehávání na pláži se v Tunisku nabízí mnoho způsobů a příležitostí aktivního vyžití. Ve všech turistických destinacích Tuniska je možné praktikovat dnes velmi populární potápění, windsurfing, golf a mnoho dalších sportovních a zábavných atrakcí. Každého Gurmána bezesporu nadchne místní vyhlášená tuniská kuchyně a celosvětově populární tuniský národní pokrm - kus kus.


Nejpopulárnější destinací v Tunisku je známí a nádherný ostrov Djerba, který se nachází nedaleko pevninské části Tuniska. Djerba je plná nádherných pláží plných palem a mnoha turistických letovisek. Teploty na ostrově Djerba i ve všech jiných tuniských letoviscích jsou v létě, ale i na podzim ideální pro pohodovou dovolenou u moře. Do Tuniska se dá na exotickou a pohodovou dovolenou může vyrazit opravdu v které koliv roční době, snad kromě měsíců od prosince do začátku března je zde chladněji.

Do Tuniska se turista může vypravit v kterou koliv roční dobu a to nejen protože je nabídka cestovních kanceláří velmi široká, ale předevšími díky ideálním klimatickým podmínkám a prakticky celoročně prosluněným plážím.


Komentář


Jméno


Anti-spam kod

CAPTCHA Image


Klíčová slova této kategorie: Tunisko, Exotická dovolená, exotika, exotiku, zážitky, země, destinace


Hledat dovolenou


O úroveň výš

:: Destinace-Hammamet ::


:: Destinace-Monastir ::


:: Destinace-Sousse ::


:: Destinace-Tabarka ::


:: Dovolená Tunisko ::


:: Dovolená-Sousse ::


:: Exotické Tunisko ::


:: Moře a pláže ::


:: Port El Kantaqui ::


:: Tunisko-počasí ::


:: Tunisko-zajímavosti ::

Vše o Djerba

Djerba (2)


   

Složka v kategorii DjerbaFoto


   

Článek Dovolená-infoDovolená-info


   

Článek Djerba památkyDjerba památkyNovinky

...

Vybrané foto

Tunisko,Exotické Tunisko na DovolenaExotika.cz - dovolená v exotických zemích levně a bez rizika - ukázky fotek
Akční zájezdy

Letenky