http://www.dovolenaexotika.cz - hlavní strana
Srí - Zajímavosti - Zajímavosti ostrova Cejlon

Velkou duchovní zajímavostí Srí Lanského ostrova Cejlon je, že všichni jeho obyvatelé aspoň jednou do roka navštíví vrchol zdejší posvátné hory Srí Pada (Svatá stopa) nebo-li Adam’s Peak. Srí Pada dosahuje nadmořské výšky 2 224 metrů, a na jejím vrcholu je do skály vytlačen velký otisk chodidla.Celý clánek Zajímavosti

Last minute zájezdy Last Minute Turecko Last Minute Řecko

Dovolená-info

Zajímavosti ostrova Cejlon (Srí Lanka)

Velkou duchovní zajímavostí Srí Lanského ostrova Cejlon je, že všichni jeho obyvatelé aspoň jednou do roka navštíví vrchol zdejší posvátné hory Srí Pada (Svatá stopa) nebo-li Adam’s Peak.
Celý článek


Cestovní informace

Cestovní doklady a vízum:K cestování na Srí Lankuzemě je zapotřebí platný cestovní pas s platností delší než dva měsíce po skončení plánovaného pobytu. Víza pro českou republiku jsou udělovány zdarma po příletu na Srí Lanku a jejich platnost je povětšinou jeden měsíc od začátku pobytu. Cestující musí prokázat, že má na území Srí Lanky zajištěné ubytování. K tomuto účelu postačí rezervace v hotelu. Dále je vyžadováno prokázání dostatečného množství finančních prostředků nebo šeků v minimální výši 30 USD na osobu a den.
Celý článek

Srí-Lanka-počasí

V tomto článku se dozvíte, jaké je počasí v meteorologických stanicích území Srí Lanka
Celý článek

Zajímavosti

Zajímavosti ostrova Cejlon

Velkou duchovní zajímavostí Srí Lanského ostrova Cejlon je, že všichni jeho obyvatelé aspoň jednou do roka navštíví vrchol zdejší posvátné hory Srí Pada (Svatá stopa) nebo-li Adam’s Peak. Srí Pada dosahuje nadmořské výšky 2 224 metrů, a na jejím vrcholu je do skály vytlačen velký otisk chodidla.
Celý článek

Klíčová slova této kategorie: Exotická dovolená, exotika, exotiku, zážitky, země, destinace


Hledat dovolenou


O úroveň výš

:: Dovolená-info ::


:: Cestovní informace ::


:: Srí-Lanka-počasí ::


:: Zajímavosti ::
Novinky

...

Vybrané foto

Srí Lanka na DovolenaExotika.cz - dovolená v exotických zemích levně a bez rizika - ukázky fotek
Akční zájezdy

Letenky