http://www.dovolenaexotika.cz - hlavní strana
Malajsie - Kuala Lumpur -

Kuala Lumpur je hlavní, největší a velice moderní město exotického asijského státu Malajsie a zároveň jednou ze tří malajsijských spolkových provincií. Ve městě žije více jak 3,5 milionů obyvatel.

Celý clánek Kuala Lumpur

Sepang - F1

Malajsie nabízí nejen nádhernou přírodu, exotické pláže a pohádkové moře, ale každý milovník Formule 1 ví, že se tu každý rok jede Velká cena F1. Prestižní událost Velká cena Malajsie je každoroční největší závodní událostí v zemi, která přitáhne tisíce místních, ale tisíce závodních nadšenců z celého světa.
Mazinárodní okruh Sepang najdete v blízkosti mezinárodního letiště Kuala Lumpur, přibližně po 45 minutách cestování z centera Kuala Lumpur.


Zvětšit mapu

Okruh v Sepangu byl dokončen roku 1998 a o rok později ho proslavila první událost, která se zde konala - Asijská Grand Prix. Tento závod vzbudil velké nadšení a uznání u odborníků z celého světa a od roku 1999 je Malajsie a okruh v Sepangu, každoročním pořadatelem F1.
Dnes již velice slavný okruh v Sepangu se stal brzy oblíbenou tratí i pro mnoho závodníků, protože nabízí jak velice ostré zatáčky tak i dostatek širokých rovinek...

Komentáře
Mikyz(3.4.2009): Tento víkend se na okruhu Sepang jede Velká cena Malajsie. Po druhém tréninku je první Raikonen a druhý Massa - Ferrari je tak po druhém tréninku leadrem tohoto weekendu... V sobotu se jede třetí trénink a kvalifikace, v neděli pak Velká cena Malajsie vrcholý hlavním závodem.
Charlie(4.4.2009): Ve třetím tréninku, stejně jako v prvním, ale i v celé velké ceně austrálie vyhrál Rosberg. Na druhém místě skončil Webber, třetí byl brazilec Massa a Robert Kubica dojel až na 11.místě. Kvalifikace začne na okruhu v malajském Sepangu dnes, tj. v sobotu 4.dubna v 11.hodin.

Komentář


Jméno


Anti-spam kod

CAPTCHA Image


Klíčová slova této kategorie: Malajsie, Exotická dovolená, exotika, exotiku, zážitky, země, destinace, Malajsie, Penang, exoticka, Destinace, George, Town, dovolená, dovolenou, exotika, exotická, romantická, ostrov, Kuala Lumpur, Sepang, F1, exotické, pláže, letovisko, Borneo


Hledat dovolenou


O úroveň výš

:: Malajsie-info ::


:: Kuala Lumpur ::


:: Malajsie-počasí ::


:: Ostrov Penang ::


:: Sepang - F1 ::

Vše o Foto

Foto (66)


   

Článek Malajsie-1Malajsie-1


   

Článek Malajsie-10Malajsie-10


   

Článek Malajsie-11Malajsie-11


    ..další

Novinky

...

Vybrané foto

Malajsie,Sepang - F1 na DovolenaExotika.cz - dovolená v exotických zemích levně a bez rizika - ukázky fotek
Akční zájezdy

Letenky