http://www.dovolenaexotika.cz - hlavní strana
Malajsie - Borneo Dovolená-info - Ostrov Borneo je svou rozlohou třetím největším ostrovem na světě a nachází se v centru jihovýchodní Asie. Na tomto malebném exotickém ostrově je světově unikátní jeho dělení mezi tři státy, které není nikde jinde na světě. O Berneo se dělí Indonésie, Malajsie a stát Brunej. Pro indonésany je Borneo známo jako ostrov "Kalimantan", ale většina světa ho zná jako Borneo. Pokud tedy hledáte indonéskou část ostrova Borneo, použijte pro hledání spíše výraz Kalimantan. Brunej je nejbohatším státem, který má svá území na ostrově Borneo-Kalimantan.Celý clánek Borneo Dovolená-info

Sepang - F1

Malajsie nabízí nejen nádhernou přírodu, exotické pláže a pohádkové moře, ale každý milovník Formule 1 ví, že se tu každý rok jede Velká cena F1. Prestižní událost Velká cena Malajsie je každoroční největší závodní událostí v zemi, která přitáhne tisíce místních, ale tisíce závodních nadšenců z celého světa.
Mazinárodní okruh Sepang najdete v blízkosti mezinárodního letiště Kuala Lumpur, přibližně po 45 minutách cestování z centera Kuala Lumpur.


Zvětšit mapu

Okruh v Sepangu byl dokončen roku 1998 a o rok později ho proslavila první událost, která se zde konala - Asijská Grand Prix. Tento závod vzbudil velké nadšení a uznání u odborníků z celého světa a od roku 1999 je Malajsie a okruh v Sepangu, každoročním pořadatelem F1.
Dnes již velice slavný okruh v Sepangu se stal brzy oblíbenou tratí i pro mnoho závodníků, protože nabízí jak velice ostré zatáčky tak i dostatek širokých rovinek...

Komentáře
Mikyz(3.4.2009): Tento víkend se na okruhu Sepang jede Velká cena Malajsie. Po druhém tréninku je první Raikonen a druhý Massa - Ferrari je tak po druhém tréninku leadrem tohoto weekendu... V sobotu se jede třetí trénink a kvalifikace, v neděli pak Velká cena Malajsie vrcholý hlavním závodem.
Charlie(4.4.2009): Ve třetím tréninku, stejně jako v prvním, ale i v celé velké ceně austrálie vyhrál Rosberg. Na druhém místě skončil Webber, třetí byl brazilec Massa a Robert Kubica dojel až na 11.místě. Kvalifikace začne na okruhu v malajském Sepangu dnes, tj. v sobotu 4.dubna v 11.hodin.

Komentář


Jméno


Anti-spam kod

CAPTCHA Image


Klíčová slova této kategorie: Malajsie, Exotická dovolená, exotika, exotiku, zážitky, země, destinace, Malajsie, Penang, exoticka, Destinace, George, Town, dovolená, dovolenou, exotika, exotická, romantická, ostrov, Kuala Lumpur, Sepang, F1, exotické, pláže, letovisko, Borneo


Hledat dovolenou


O úroveň výš

:: Malajsie-info ::


:: Kuala Lumpur ::


:: Malajsie-počasí ::


:: Ostrov Penang ::


:: Sepang - F1 ::

Vše o Foto

Foto (66)


   

Článek Malajsie-1Malajsie-1


   

Článek Malajsie-10Malajsie-10


   

Článek Malajsie-11Malajsie-11


    ..další

Novinky

...

Vybrané foto

Malajsie,Sepang - F1 na DovolenaExotika.cz - dovolená v exotických zemích levně a bez rizika - ukázky fotek
Akční zájezdy

Letenky