http://www.dovolenaexotika.cz - hlavní strana
Keňa - Exotická dovolená - Exotická dovolená přestává být nerealizovatelným snem a mnoho Čechů se každým rokem rozhodne vyrazit na dovolenou do vzdálenějších končin než k Jadranu. Právě proto, že jsou pro nás určité země exotické, je potřeba se na tu exotiku pořádně připravit, aby nás něčím nezaskočila. Je potřeba myslet na nejrůznější zvláštnosti jednotlivých zemí a předem si zjistit co nejvíce informací. Podcenění příprav nás může nepříjemně překvapit, ale na druhuou stranu dovolená v exotice přináší vždy mnohem intenzivnější zážitky než obyčejná dovolená. Exotické zájezdy, exotická dovolená, nebo chcete-li dovolená v exotických zemích se stává dostupnou a lákavou možností, jak si užít život. Doufáme tedy, že tyto stránky - portál www.dovolenaexotika.cz - vám s tímto pomůže: užít si život díky skvělé dovolenou v exotických zemích.

Víza a cestovní info

Jestliže se chystáte vyrazit do jakékoliv cizí země, obzvlášť jedná-li se o exotické státy jako je Keňa, je třeba se náležitě připravit.
Před cestou do Keňské republiky je třeba si zařídit těchto pár maličkostí. V první řadě by si cestovatel měl obstarat vízum pro vstup na území Keňské republiky, dále se nesmí podceňovat cestovní pojištění a pro jistotu se doporučuje očkování proti žloutence.

Víza


Dokumenty potřebné k vyřízení víza: platný pas, 1 x foto a samozřejmě řádně vyplňený příslušný formulář
Doba vyřízení: cca. 1 týden (tato doba se odvíjí od osobního nebo poštovního vyřízení)
Poplatek: poplatky se liší od aktuálního kurzu, bilaterálních vztahů s ČR a zda je o vízum žádáno na ambasádě v ČR nebo v zahraničí. Ceny se pohybují okolo 600,- Kč/os v případě že ambasáda je v ČR a cca 1250,- Kč/os v případě, že ambasáda je mimo ČR


Zvětšit mapu

Z Keňské republiky je přísně zakázáno vyvážet nebo dovážet jakékoliv výrobky z divokých zvířat a není povolené vyvážet ze země keňské šilinky.
Výměna peněz je nejlepší ve směnárnách, které na narozdíl od Keňských bank nevyžadují poplatky.
Co se týče dopravy po Keni je nejjednoduší yvpůjčit si auto v autopůjčovně, kde po Vás ovšem budou žádat mezinárodní řidičský průkaz. Po Keni se dá, ale cestovat i dobrodružněji a to místními vlaky nebo autobusy.
Při odjezdu Keňské republiky je nezbytně nutné mít doklad o cestovním pojištění u prestižní pojišťovny. Bez tohoto dokladu Vás neošetří ani kdyby jste jim měli umřít v čekárně.
Komentář


Jméno


Anti-spam kod

CAPTCHA Image


Klíčová slova této kategorie: Keňa, Exotická dovolená, exotika, exotiku, zážitky, země, destinace


Hledat dovolenou


O úroveň výš

:: Keňa ::


:: Keňa - obecně ::


:: Keňa-počasí ::


:: Letoviska a pláže ::


:: Pláž Diani ::


:: Víza a cestovní info ::

Vše o Kena Foto

Kena Foto (86)


   

Článek Kena-01Kena-01


   

Článek Kena-02Kena-02


   

Článek Kena-03Kena-03


    ..další
Vše o Morske Safari

Morske Safari (49)


   

Článek Morske Safari-01Morske Safari-01


   

Článek Morske Safari-02Morske Safari-02


   

Článek Morske Safari-03Morske Safari-03


    ..další
Vše o Safari

Safari (74)


   

Článek Safari-01Safari-01


   

Článek Safari-02Safari-02


   

Článek Safari-03Safari-03


    ..další

Novinky

...

Vybrané foto

Keňa,Víza a cestovní info na DovolenaExotika.cz - dovolená v exotických zemích levně a bez rizika - ukázky fotek
Akční zájezdy

Letenky