http://www.dovolenaexotika.cz - hlavní strana
Karibik - Haiti -

Ostrovní stát Haiti nabízí nejkrásnější pláže nejen v Karibiku, ale v celém Atlantiku a je jako stvořen pro pohádkovou exotickou dovolenou.

Celý clánek Haiti
Last minute zájezdy Last Minute Turecko Last Minute Řecko

Dovolená v Karibiku

Karibské moře - Karibik
Karibik je součástí západní části Atlantského oceánu a rozkládá se v tropické části Ameriky, na jihovýchod od Mexického zálivu. Karibské moře je jedno z největších moří a nabízí nejmalebnější místa k aktivnímu či pasivnímu odpočinku na planetě zemi.
Jedním z hlavních důvodů, proč se oblast Karibiku stala jednou z nejvyhledávanějších turistických destinací je místní nádherná a místy téměř až panensky nedotčená příroda. Průzračně čisté moře plné života a mystických korálových útesů učaruje nejen potápěčům. Milí, přátelští a věčně usměvaví lidé a samozřejmě snad nejkrásnější pláže na světě, to všechno nabízí Karibik.
I kdyby jste v Karibiku strávili polovinu života, nikdy nebudete mít pocit, že už jste zde viděli všechno. Místní pláže nabízí nejen bělostný a velmi jemný písek, ale okouzlující jsou především pláže s růžovým nebo i černým pískem. Karibské moře je proslulé křišťálově průzračnou vodou, která je plná barevného podmořského života, ko
Celý článek

Haiti

Ostrovní stát Haiti nabízí nejkrásnější pláže nejen v Karibiku, ale v celém Atlantiku a je jako stvořen pro pohádkovou exotickou dovolenou.


Celý článek

Haiti-počasí

V tomto článku se dozvíte, jaké je počasí v meteorologických stanicích území Haiti
Celý článek

Karibské moře

Karibské moře - Caribbean Sea
Nadřazený celek: Atlantský oceán
Sousedé: Mexický záliv
Světadíl: Severní Amerika a Jižní Amerika. Rozkládá se v západní části Atlantiku, při východním pobřeží Severní a Jižní Ameriky.
Rozloha: 2 754 200 km2
Průměrná hloubka: 2 647 metrů
Nejhlubší místo: Kajmanský příkop - 7 686 metrů

Nejznámější státy: Venezuela, Panama, Kolumbie, Nikaragua, Honduras, Guatemala, Belize, Mexiko, Kostarika, Jamajka, Haiti, Dominikánská republika, Kuba, Portoriko, Barbados, Grenada, Martinik, Svatý Vincenc a Grenadiny, Trinidad a Tobago, Dominika, Guadeloupe
Nejznámější ostrovy: Bahamské ostrovy, Kuba, Portoriko, Kajmanské ostrovy, Hispaniola, Tobago, Montserrat.

Karibské moře, nebo také Karibik, je součástí západní části Atlantského oceánu. Karibik se nachází v tropické části Ameriky na jihovýchodě od Mexického
Celý článek
Klíčová slova této kategorie: Exotická dovolená, exotika, exotiku, zážitky, země, destinace


Hledat dovolenou


O úroveň výš

:: Dovolená v Karibiku ::


:: Haiti ::


:: Haiti-počasí ::


:: Karibské moře ::
Novinky

...

Vybrané foto

Karibik na DovolenaExotika.cz - dovolená v exotických zemích levně a bez rizika - ukázky fotek
Akční zájezdy

Letenky